Zapraszamy na wyjazd do Wrocławia na zakończenie Europejskiej Stolicy Kultury oraz Jarmark Bożonarodzeniowy (17 grudnia 2016 r.)

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

wspólnie z Fundacją „Spacerowa 7” organizujemy dla mieszkańców gmin Stronie Śląskie i Lądek Zdrój wyjazd do Wrocławia, który odbędzie się w sobotę, 17 grudnia. W jego ramach, zapraszamy do wzięcia udziału w następujących wydarzeniach:

  1. Multiwidowisko teatralno-muzyczne „Niebo” w Hali Stulecia – wydarzenie zamykające święto Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. „Niebo” jest historią trzech pokoleń kobiet, mieszkanek Wrocławia, ucieleśniających niezwykłą drogę, jaką przeszło miasto w XX wieku. W spektaklu wystąpi ponad 200 wykonawców z Polski, Niemiec, Francji, Izraela, Czech, Szwecji i Wielkiej Brytanii, w tym orkiestry z Polski i Izraela (m.in. Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, The Jerusalem Academy’s Mendy Rodan Symphony, Chór Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego). Zaplanowane na sobotę dwa spektakle ma zobaczyć w Hali Stulecia łącznie aż 18 tysięcy osób!
  2. Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim Rynku – dziewiąta edycja jednego z najpiękniejszych tego typu jarmarków w Europie. Od pierwszej edycji imprezy znacznie się rozrósł, dzisiaj to 160 straganów, które zajmują większą część Rynku oraz fragment ulicy Świdnickiej. Spacer po jarmarku to kulinarna podróż dookoła świata – prawdziwym rajem dla smakoszy jest północna pierzeja Rynku, bo tam można skosztować przysmaków z całej Europy i nie tylko. Podobnie rzecz się ma z pomysłami na prezenty, kupić można polską ceramikę, ale także arabskie kosmetyki i afrykańską biżuterię. Jarmark to nie tylko wydarzenie handlowe, ale także miejsce świątecznych parad i pokazów – o godz. 17:00 będziemy mogli wspólnie zobaczyć Świąteczny Korowód Kolędników. Więcej o Jarmarku możecie przeczytać pod adresem: http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/

I najważniejsze! – nasza kulturalna wyprawa jest dla Was całkowicie bezpłatna! Zapewniamy transport autokarem, ubezpieczenie oraz bilety wstępu na spektakl „Niebo”.

UWAGA! Dla pełnoletnich mieszkańców gminy Stronie Śląskie mamy przygotowane 15 zaproszeń na ten wspaniały wyjazd w dniu 17 grudnia. Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie chęci udziału w wyjeździe poprzez jeden z dwóch poniższych sposobów:

  1. Wysłanie maila na adres: obywatelskie.stronie@op.pl , albo
    2. Wysłanie SMS-a pod nr 576 394 304
    w treści podając Imię i Nazwisko oraz numer kontaktowy lub adres mailowy!

A zatem: „Kto pierwszy ten lepszy”. Nie zwlekajcie – jeżeli dysponujecie wolnym czasem w sobotę, 17 grudnia, to zgłoście się już teraz! 🙂

PLAN WYJAZDU (17 grudnia 2016 r.):
Godz. 12:30 – Wyjazd ze Stronia Śląskiego (po drodze zabieramy mieszkańców gminy Lądek Zdrój) – miejsce wyjazdu podamy na początku przyszłego tygodnia na podany w przesłanym do nas zgłoszeniu adres mailowy lub numer telefonu
15:00 – 18:00 – odwiedzenie Jarmarku Bożonarodzeniowego, czas wolny
18:10 – wyjazd do Hali Stulecia na spektakl „Niebo”
19:00 – oglądanie spektaklu „Niebo” w Hali Stulecia (czas trwania – ok. 60 minut)
20:30 – powrót do Stronia Śląskiego
Z powrotem w Stroniu planowo powinniśmy być ok. godz. 23:00.

Z pozdrowieniami,

Obywatelskie Stronie

https://obywatelskiestronie.com/

http://www.facebook.com/ObywatelskieStronie/

Fundacja Spacerowa 7

http://www.spacerowa7.pl/

http://www.facebook.com/FundacjaSpacerowa7/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s